OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Dette er distirktskomiteen i Akershus:

Vilde Millstein

Leder

E-post: vildemillstein@hotmail.com
Telefon: 94820076
Bekkestua skole, Dønski vgs, Eikeli vgs, Follo folkehøgskole, Ingieråsen skole, Nadderud vgs, Oslo International School, Soon Sjøskole, Stabekk vgs, Sørumsand vgs, Tæruddalen skole, Valler vgs, Vollen ungdomsskole, Vøyenenga skole

Aurora Moltubak

Støtte

E-post: auroramoltubak@hotmail.com
Telefon: 413 81 992
Allergot ungdomsskole Asker vgs Aursmoen ungdomsskole Bakkeløkka ungdomsskole Follo barne- og ungdomsskole Haugjordet Ungdomsskole, Hurdal skole og kultursenter, Kjeller skole, Kjenn skole, Nannestad ungdomsskole, Rud vgs, Rykkinn skole, Sandviksbukta skole

Johanne Hoff

Økonomi

E-post: johanne.h.s@gmail.com
Telefon: 942 55 665
APO-skolen, Bjørkelangen ungdomsskole, Bjørnegård ungdomsskole, Bleiker vgs, Drømtorp vgs, Kjelle vgs, Nannestad vgs, Nesbru vgs, Nittedal ungdomsskole, Sandvika videregående skole, Skåningsrud skole og ressurssenter, Vestby vgs, Vormsund ungdomsskole, Østersund ungdomsskole

Juni Victoria Moe Moltubak

Formidling

E-post: junimomo@hotmail.com
Telefon: 95267191
Borgen skole, Bråtejordet Skole, Eidsvoll, Enebakk ungdomsskole, Frydenlund skole og ressurssenter, Hakadal ungdomsskole, Hellerasten ungdomsskole, Marikollen ungdomsskole, Risil ungdomsskole, Rosenvilde vgs, Runni ungdomsskole, Sofiemyrtoppen skole, Stordammen alternative skole, Østerås skole

Lone Flikke

Seminar

E-post: loneflikke@gmail.com
Telefon: 412 69 845
Alværn ungdomsskole, Bjørkelangen vgs, Grunnskolen Oslo Kristne Senter, Hammer skole, Hauger skole, Hurdal Verk folkehøgskole, Kråkstad skole, Melvold ungdomsskole, Nordre Aker, avd. Sogn, Risenga ungdomsskole, Rælingen vgs, Steinerskolen i Bærum, Steinerskolen i Lørenskog

Mathias Tomta Strønen

Internasjonal uke med fokus på konsert

E-post: mathias.ts@icloud.com
Telefon: 47331635
Bingfoss ungdomsskole, Bjertnes vgs, Bråte ungdomsskole, Dyrløkkeåsen skole, Gjerdrum ungdomsskole, Hvam vgs, Li skole, Lillestrøm vgs, Lørenskog friskole, Lørenskog vgs , Mailand vgs, Seiersten ungdomsskole, Skarva skole, Stav skole, Vesong ungdomsskole

Rebekka Andreassen Hanssen

Seminar

E-post: bekka19998@hotmail.com
Telefon: 98051593
Frogn videregående skole, Holmen vgs, Hovedgården ungdomsskole, Hundsund ungdomsskole, Kjellervolla skole, Mjær ungdomsskole, Mølladammen skole, Nes vgs, Ringstabekk skole, Sjøskolen, Ski ungdomsskole, Ski vgs, Skråningsrud skole og ressurssenter, Strømmen vgs

Svendjar Algasi

Internasjonal uke

E-post: svendjar.alghasi@hotmail.com
Telefon: 941 94 620
Drøbak Montessori skole, Gjettum skole, Grevlingen skole og kultursenter, Gystadmarka ungdomsskole, Haug skole og ressurssenter, Nordbytun ungdomsskole, Ramstad ungdomsskole, Roald Amundsen vgs, Steinerskolen på Nesodden, Verkstedvegen ungdomsskole, Vilberg ungdomsskole, Ås ungdomsskole, Ås vgs

Viktor Uteng da Silva

Formidling

E-post: viktordasilva@icloud.com
Telefon: 41521389
Ansvarsskoler: Allergot ungdomsskole, Belset skole, Den norske skolen i Rojales, Enebakk ungdomsskole, Feiring skole, Fjellsrud skole, Flåtestad skole, Haug skole og ressurssenter, Haugjordet Ungdomsskole, Løkenåsen skole, Nesodden vgs, Nordby ungdomsskole, Nordbytun ungdomsskole, Skedsmo vgs, Skåningsrud skole og ressurssenter, Solvang skole, Verkstedvegen ungdomsskole, Vilberg ungdomsskole

Vilde Maria Krogvold

Konsert, internasjonal uke

E-post: vilde.krogvold@gmail.com
Telefon: 41001570
Holtekilen folkehøgskole, Hoppensprettakademiet Jessheim, Hosletoppen skole, Jessheim vgs, Landøya skole, Nesodden vgs, Norges Toppidrettsgymnas Bærum, Preståsen skole, Romerike folkehøgskole , Steinerskolen i Asker, Steinerskolen i Ås, Steinerskolen på Eidsvoll, Sten-Tærud barne- og ungdomsskole, Tangenåsen ungdomsskole