OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Dette er distriktskomiteen i Møre og Romsdal

Adrian Vidnes

Læreransvarlig

E-post: adrian_vidnes@hotmail.com
Telefon: 47361075

Ester Barlaup

Støtte

E-post: esterbarlaup@gmail.com
Telefon: 98867070
Ansvarsskoler: Austefjord skule, Eide ungdomsskole, Eidsvåg barne- og ungdomsskole, Folkestad skule, Midsund skule, Molde vgs, Møre ungdomsskule, Romsdal vgs, Sekken oppvekstsenter, Sunndal ungdomsskole, Sunndal vgs

Hannah Tadelech Jørstad

Internett, læreransvarlig

E-post: hannah_tadelech@hotmail.com
Telefon: 41085440
Ansvarsskoler: Brattvåg ungdomsskole, Ellingsøy ungdomsskole, Herøy vgs avd Vanylven, Kolvikbakken ungdomsskole, Måndalen skule, Rauma vgs, Sykkylven ungdomsskule, Sør-Tustna skole, Ålesund vgs, avdeling Latinskolen, Ålesund vgs, avdeling Volsdalsberga, Åndalsnes ungdomsskole, Ørsta vgs

Lasse Strand Gule

Leder

E-post: elugdnarts@gmail.com
Telefon: 95779545
Ansvarsskoler: Atlanten vgs, Averøy ungdomsskole, Bakkamyra skole, Bud barne- og ungdomsskule, Frei ungdomsskole, Fræna vgs, Gursken skule, Hareid ungdomsskule, Hustad barne- og ungdomsskole, Kristiansund vgs, OD-skolen Møre og Romsdal, Smøla ungdomsskole, Sunnmøre folkehøgskule, Ulstein ungdomsskole, Ulstein vgs, Volda ungdomsskole, Volda vgs, Ytre Herøy ungdomsskole, Ørsta ungdomsskole

Maria Kårstad Sunde

Aksjon, presse

E-post: maria.sunde@hotmail.com
Telefon: 98441730
Ansvarsskoler: Aure ungdomsskole, Batnfjord skule, Eidsdal skule, Julsundet skole, Kvamsøy barne- og ungdomsskule, Møre barne og ungdomsskole, Nordmøre folkehøgskule, Sandsøy barne- og ungdomsskole, Sandøy barne- og ungdomsskole, Stordal skule, Stranda vgs, Straumsnes barne- og ungdomsskole, Sunnylven skule, Sæbø skule

Sander Lødøen

Seminar, økonomi

E-post: sanderlod@gmail.com
Telefon: 48106183
Ansvarsskoler: Aalesund International School, Akademiet vgs. Ålesund, Borgund folkehøgskole, Geiranger skule, Gjermundnes vgs, Halsa barne- og ungdomsskole, Haramsøy ungdomsskule, Harøy skule, Myklebust skule, Skjevik ungdomsskole, Steinerskolen i Ålesund, Stranda ungdomsskule, Sykkylven vgs, Valldal skule, Vatne ungdomsskole

Sigurd Reiten

Seminar

E-post: sigurd.as@hotmail.com
Telefon: 90367243
Ansvarsskoler: Akademiet vgs. Molde, Atlanten ungdomsskole, Bekkevoll ungdomsskole, Bergmo ungdomsskole, Cap Clara skole, Fannefjord vgs, Gossen barne- og ungdomsskole, Helland skole, Molde Friskole, Møre folkehøgskole, Riksfjord skole, Tøndergård skole og ressurssenter, Åfarnes skole og barnehage

Siril Ræstad

Internasjonal Uke, internett

E-post: sis.reastad@hotmail.no
Telefon: 90367357
Ansvarsskoler: Blindheim ungdomsskole, Dalsfjord skule, Eresfjord barne- og ungdomsskole, Fræna ungdomsskule, Hatlane skole, Herøy vgs, Høgtun folkehøgskole, Molde folkehøgskole, Nordlandet ungdomsskole, Rindal skule, Stokksund skule, Surnadal ungdomsskole, Surnadal vgs, Vartdal skule, Vågsetra barne- og ungdomsskole

Tonje Iversen

Nestleder, økonomi

E-post: tonje.tafjord97@gmail.com
Telefon: 97125894
Ansvarsskoler: Borgund vgs, Fagerlia vgs, Godøy skule, Haram vgs, Sjøholt skule, Skarbøvik ungdomsskole, Skodje ungdomsskule, Spjelkavik ungdomsskule, Spjelkavik vgs, Sula ungdomsskole, Tingvoll barne- og ungdomsskole, Tingvoll vgs, Tomrefjord skule, Valderøy ungdomsskole, Vestborg vgs, Åheim skule