OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Dette er distriktskomiteen i Troms

Johanne Skar

Leder

E-post: johanne.skar@live.no
Telefon: 40010718
Bjørkeng oppvekstsenter, Finnsnes ungdomsskole, Hillesøyskolen, Kongsbakken vgs,Nordborg vgs, Nordkjosbotn skole, Nordkjosbotn vgs, Salangen ungdomsskole, Senja vgs - avd. Gibostad, Finnfjordbotn og Sørreisa, Stangnes 8-13, Steinerskolen i Tromsø, Straumfjordnes skole, Vannvåg oppvekstsenter.

Brage Bolstad Andreassen

Støtteansvarlig

E-post: brageba@hotmail.com
Telefon: 41669939
Andørja montessoriskole, Arnøyhamn skole, Berg barne- og ungdomsskole, Grønnåsen ungdomsskole, Kila skole, Kroken ungdomsskole, Kvaløya vgs, Longyearbyen skole, Seljestad ungdomsskole,Sjursnes skole, Skjervøy Vgs, Straumen skole

Elise Bremnes

Økonomiansvarlig

E-post: elise-bremnes@hotmail.com
Telefon: 45230312
Bardu ungdomsskole, Bardufoss Høgtun Videregående skole, Botnhamn skole, Kvaløysletta ungdomsskole, Kårvik skole, Lavangen sentralskole, Manndalen skole, Sjøvegan vgs, Skånland sentralskole, SMI skolen avd. BUPA ,Tromstun skole

Jens Ingebrigtsen

Seminaransvarlig

E-post: jensingebrigtsen@hotmail.com
Telefon: 91377353
Bjarkøy barne- og ungdomsskole, Breivang vgs, Elvetun skole, Hansnes barne- og ungdomsskole, Kvænangen barne- og ungdomsskole, Medby oppvekstsenter, Montessoriskolen Morgan, Nord-Troms videregående skole, Soltun folkehøgskole, Sommerlyst ungdomsskole, Stangnes vgs, Tromsø International School

Linn Maria Hansen Holst

IU-ansvarlig

E-post: linniemariahh99@gmail.com
Borkenes skole, Breivika vgs, Eidebakken barne- og ungdomsskole, Flesnes skole, Lakselvbukt skole, Langnes skole, Norges Toppidrettssgymnas Tromsø, Sand skole, Stonglandet skole, Storslett ungdomsskole, Straumsbukta skole, Trondjord skole.

Sigurd Kornelius Lakseide

Internett, presse

E-post: s.lakseide@gmail.com
Telefon: 47708955
Ekrehagen skole, Fjordgard skole, Gibostad barne- og ungdomsskole, Husøy skole, Laksvatn oppvekstsenter, Olderdalen skole, Rossfjord barne- og ungdomsskole, Silsand ungdomsskole, Storelva skole,Sørreisa sentralskole, Tromsø maritime skole, Vannareid barne- og ungdomsskole

Sigurd Norderval

Seminaransvarlig

E-post: sigurd.norderval@hotmail.com
Telefon: 47643926
Bardufoss ungdomsskole, Folkehøgskolen 69° Nord, Gratangsbotn skole, Grov barne- og ungdomsskole, Kongsvik skole, Lenangen barne- og ungdomsskole, Ramfjord skole, Sameskolen i Troms,Skibotn skole, Tromsdalen vgs, Trondarnes frilynte folkehøgskole, Voksenopplæringa i Tromsø

Sunniva Leonora Brustind

IU-ansvarlig

E-post: sunnivaleonora@gmail.com
Telefon: 95440123
Gryllefjord skole, Hagebyen ungdomsskole, Hatteng skole, Heggen vgs, Ibestad ungdomsskole, Lundenes skole, Rå vgs, Skjervøy ungdomsskole, Storsteinnes skole, Vannvåg skole, Vikstranda skole, Øvergård Montessoriskole