OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Dette er distrikskomiteen i Østfold

Adrian Gudim

Jobb, SK-ansvarlig

E-post: adrian-gu@hotmail.no
Telefon: 48267019
Ansvarsskoler: Askim ungdomsskole, Eidsberg ungdomsskole, Gressvik ungdomsskole, Gudeberg barne- og ungdomsskole, Hobøl ungdomsskole, Knapstad barne- og ungdomsskole, Kruseløkka ungdomsskole, Marker ungdomsskole, Nøkkeland skole, Risum ungdomsskole, Spydeberg ungdomsskole, Strupe ungdomsskole, Tomb jordbruksskole

Frida Jøraholmen Andresen

Aksjon, økonomi

E-post: frida.joraholmen@gmail.com
Telefon: 903 64 830

Frida Trandem Holtan

Leder, læreransvarlig, verveansvarlig

E-post: frida.holtan@elev.no
Telefon: 45441847
Ansvarsskoler: Bytårnet ungdomsskole, Frederik II vgs, Gaustad ungdomsskole - Onsøy, Hans Nielsen Hauge, Haugetun folkehøgskole, Hvaler ungdomsskole, Kalnes vgs, Kirkeparken vgs, Kvernhuset ungdomsskole, Plus Skolen, Sandbakken ungdomsskole, Steinerskolen i Moss, Tindlund ungdomsskole, Valaskjold ungdomsskole, Varteig skole, Østerbo Vgs

Maren Kildal

Internett, presse

E-post: maren.kildal@hotmail.com
Telefon: 46833835
Ansvarsskoler: Aremark skole, Grepperød skole, Halden vgs, Haugeåsen ungdomsskole, Jeløy folkehøgskole, Malakoff vgs, Mortenstua skole, Mysen vgs, Rakkestad ungdomsskole, Skjeberg folkehøgskole, Torderød skole, Verket skole, Wang Toppidrett Fredrikstad

My-Anine Wilhelmsen

Internasjonal uke, seminar

E-post: wilhelmsenmy@gmail.com
Telefon: 97695488
Ansvarsskoler: Buen kristne skole, Childrens International School AS, Cicignon skole, Grålum ungdomsskole, Hafslund ungdomsskole, Kirkebygden barne- og ungdomsskole, Kirkelund skole, Råde ungdomsskole, Rødsberg ungdomsskole, Steinerskolen i Fredrikstad, Steinerskolen i Indre Østfold, Trøgstad ungdomsskole, Øreåsen skole, Østfold Møbelsnekkerskole

Stine Bergan

Internasjonal uke, konsert, nestleder

E-post: stine.bergan@gmail.com
Telefon: 47654616
Ansvarsskoler: Askim vgs, Begby skole, Borg vgs, Borge ungdomsskole, Glemmen vgs, Greåker vgs, Halmstad ungdomsskole, Hoppern ungdomsskole, Jeløy skole, Kråkerøy ungdomsskole, Noroff vgs Fredrikstad, Seiersborg vgs, St. Olav vgs, Østfold Fagskole