OD-dagen 2. november
Internasjonal uke 16.-27. oktober

Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Hovedkomiteen

Hovedkomiteen består av 11 ungdommer som jobber frivillig på hovedkontoret hver dag fra 1.juli. De jobber med årets aksjon og følger opp alle distriktene.

Sandra Skiaker

Leder

E-post: sandra@od.no
Telefon: 452 91 614

Anne Dorthe Brekke

Lokale seminarer og lærer

E-post: annedorthe@od.no
Telefon: 950 64 599
Distrikter: Hordaland og Rogaland

Frida Jøraholmen Andersen

Temaheftet og verving

E-post: frida@od.no
Telefon: 903 64 830
Distrikter: Telemark, Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag

Jakob Øvensen Aanderaa

Film og internett

E-post: jakob@od.no
Telefon: 94174212
Distrikter: Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane

Johanne Skar

Foredrag og evaluering

E-post: johanne@od.no
Telefon: 400 10 718
Distrikter: Hedemark og Oppland

Leif Richard Nilsen

Bildeserien og jobb

E-post: leif@od.no
Telefon: 984 22 576
Distrikter: Aust og Vest-Agder

Mathilde Dagsdotter Sæterdal

Lederhelg og visualiseringslek

E-post: mathilde@od.no
Telefon: 930 47 073
Distrikter: Oslo og Akershus

Mina Bjone

Aksjon og gjester

E-post: mina@od.no
Telefon: 405 28 120
Distrikter: Øst og Vest-Finnmark

Rebekka Hanssen

Internasjonal uke og internasjonalisert undervisning

E-post: rebekka@od.no
Telefon: 980 51 593
Distrikter: Troms og Nordre Nordland

Synne Grønner Flikke

Skolekomitéene

E-post: synne@od.no
Telefon: 957 85 258
Distrikter: Buskerud, Vestfold og Østfold

Vilde Maria Krogvold

Nasjonale seminarer

E-post: vilde@od.no
Telefon: 410 01 570
Distrikter: Helgeland og Salten