Internasjonal uke 14.-22. oktober 2019 
OD-dagen 31. oktober 2019 
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Hovedkomiteen

Hovedkomiteen består av 11 ungdommer som jobber frivillig på hovedkontoret hver dag fra 1.juli. De jobber med årets aksjon og følger opp alle distriktene.

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Leder

E-post: jens@od.no
Telefon: 913 77 353

Anna Julie Wallenius

Aksjoner og film

E-post: annajulie@od.no
Telefon: 949 74 858
Distrikter: Møre og Romsdal & Sogn og Fjordane

Hanna Torvanger

Foredrag og internasjonalisert undervisning

E-post: hanna@od.no
Telefon: 465 05 518
Distrikter: Øst-Finnmark og Vest-Finnmark

Maja Vinje

Sosiale medier og verving

E-post: maja@od.no
Telefon: 986 01 837
Distrikter: Hedmark og Oppland

Marius Sjølyst Vinje

Presse og praktiske øvelser

E-post: marius@od.no
Telefon: 413 46 196
Distrikter: Oslo og Akershus

Mia Viktoria Broholm

Temaside og jobb

E-post: mia@od.no
Telefon: 454 77 216
Distrikter: Østfold, Vestfold og Buskerud

Rebekka Øvensen Aanderaa

Film

E-post: rebekka@od.no
Telefon: 962 00 056
Distrikter: Trøndelag og Telemark

Regine Log Røren

Lokal skolering og lederskolering

E-post: regine@od.no
Telefon: 948 54 513
Distrikter: Salten og Helgeland

Sunniva Marie Roligheten

Prosjektnærhet og evaluering

E-post: sunniva@od.no
Telefon: 476 67 628
Distrikter: Aust-Agder og Vest-Agder

Svendjar Alghasi

Nasjonale seminarer

E-post: svendjar@od.no
Telefon: 941 94 620
Distrikter: Hordaland og Rogaland

Tone Skaarseth Rørvik

Skolekomiteer og lærere

E-post: tone@od.no
Telefon: 991 66 633
Distrikter: Troms og Nordre-Nordland