OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Hovedkomiteen

Hovedkomiteen består av 11 ungdommer som jobber frivillig på hovedkontoret hver dag. De jobber med årets aksjon og følger opp alle distriktene.

Olav Brekke

Leder

E-post: olav@od.no
Telefon: 41396486

Jakob Henstein

Lokale seminarer og internett

E-post: jakob@od.no
Telefon: 45407669
Distrikter: Møre og Romsdal og Sogn og Fjorande

Aurora Julie Haaland Stenersen

Film og presse

E-post: aurora@od.no
Telefon: 41396486
Distrikter: Hedmark og Oppland

Bendik Haftor M. Dahlslett

Lederhelg og visualisering

E-post: bendik@od.no
Telefon: 90768160
Distrikter: Telemark og Buskerud.

My Wilhelmsen

Nasjonale seminarer

E-post: my@od.no
Telefon: 97695488
Distrikter: Aust-Agder og Vest-Agder

Nora Anania Røde

Gjester og verving

E-post: nora@od.no
Telefon: 41858226
Distrikter: Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag

Robyn Grøndahl

Bildeserien og jobb

E-post: robyn@od.no
Telefon: 99357426
Distrikter: Salten og Helgeland

Sandra Skiaker

Lærer og aksjon

E-post: sandra@od.no
Telefon: 45291614
Distrikter: Øst-Finnmark og Vest-Finnmark

Sigrun Ente

Temaheftet og evaluering

E-post: sigrun@od.no
Telefon: 98442076
Distrikter: Oslo og Akershus

Sivert Isaksen-Warth

Foredrag og OD-folderen

E-post: sivert@od.no
Telefon: 96234092
Distrikter: Hordaland og Rogaland.

Svein-Arne Pedersen

IU og internasjonalisert undervisining

E-post: svein@od.no
Telefon: 97045132
Distrikter: Vestfold og Østfold

Tina Normann Østgård

SK og sosiale medier

E-post: tina@od.no
Telefon: 97130586
Distrikter: Troms og Nordre Nordland