Internasjonal uke 15.-26. oktober 2018
OD-dagen 1. november 2018
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Hovedkomiteen

Hovedkomiteen består av 12 ungdommer som jobber frivillig på hovedkontoret hver dag fra 2.juli. De jobber med årets aksjon og følger opp alle distriktene.

Frida Jøraholmen Andresen

Leder

E-post: frida@od.no
Telefon: 90 36 48 30

Elias Lont

Internasjonalisert undervisning og internett

E-post: elias@od.no
Telefon: 45 28 68 66
Distrikter: Telemark og Buskerud

Hannah Mørtl

Gjester og verving

E-post: hannah@od.no
Telefon: 98 65 58 13
Distrikter: Salten og Helgeland

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Lærer og jobb

E-post: jens@od.no
Telefon: 91 37 73 53
Distrikter: Oslo og Akershus

Maria Kårstad Sunde

Visualiseringslek og presse

E-post: maria@od.no
Telefon: 98 44 17 30
Distrikter: Hedmark og Oppland

Marthe Haukås Bakke

Skolekomité

E-post: marthe@od.no
Telefon: 90 26 89 79
Distrikter: Øst-Finnmark og Vest-Finnmark

Saida Tufa

Nasjonale seminarer

E-post: saida@od.no
Telefon: 40 07 55 94
Distrikter: Hordaland og Rogaland

Sandra Butoyi

Lokale seminarer og lederhelg

E-post: sandrab@od.no
Telefon: 90 03 47 19
Distrikter: Aust-Agder og Vest-Agder

Sigurd Norderval

Fordedrag og internasjonalisert undervisning

E-post: sigurd@od.no
Telefon: 47 64 39 26
Distrikter: Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane

Siril Ræstad

Film

E-post: siril@od.no
Telefon: 90 36 73 57
Distrikter: Nord-Trøndelag og Sør-Trøndelag

Thea Leirvik

Sosial medier og aksjon

E-post: thea@od.no
Telefon: 90 02 94 74
Distrikter: Østfold og Vestfold

Viktor da Silva

Temasiden og evaluering

E-post: viktor@od.no
Telefon: 41 52 13 89
Distrikter: Troms og Nordre Nordland