Internasjonal uke 15.-26. oktober 2018
OD-dagen 1. november 2018
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Distriktskomiteene

Distriktkomiteene har ansvar for å arrangere Operasjon Dagsverk i sitt distrikt, følge opp skolene og arrangere lokale seminarer. Vi har delt inn 22 distrikter over hele landet.

Akershus

Lone Grønner Flikke

E-post: akershus@od.no
Telefon: 412 69 845
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Akershus

Aust-Agder

Sondre Emil Olsen

E-post: aust-agder@od.no
Telefon: 482 25 872
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Aust-Agder

Buskerud

Marius Vinje

E-post: buskerud@od.no
Telefon: 41346196
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Buskerud

Hedmark

Sara Katarina Daae

E-post: hedmark@od.no
Telefon: 412 77 324
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Hedmark

Helgeland

Ella Eira

E-post: helgeland@od.no
Telefon: 950 03 391
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Helgeland

Hordaland

Marius Oliver Albrechtsen

E-post: hordaland@od.no
Telefon: 995 65 909
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Hordaland

Møre og Romsdal

Synne Hovden

E-post: moreogromsdal@od.no
Telefon: 917 96 815
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Møre og Romsdal

Nordre Nordland

Marthe Sørvaag Hansen

E-post: nordrenordland@od.no
Telefon: 984 33 955
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Nordre Nordland

Nord-Trøndelag

Emilie Mathisen

E-post: nordtrondelag@od.no
Telefon: 464 19 633
Infoside: Gå til nettsiden for DK Nord-Trøndelag

Oppland

Heidi Manneset Snesrud

E-post: oppland@od.no
Telefon: 481 73 878
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Oppland

Oslo

Regine Log Røren

E-post: oslo@od.no
Telefon: 948 54 513
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Oslo

Rogaland

Ingunn Ruus

E-post: rogaland@od.no
Telefon: 962 00 891
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Rogaland

Salten

Benedicte Finneide

E-post: salten@od.no
Telefon: 959 98 298
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Salten

Sogn og Fjordane

Sunniva Maria Roligheten

E-post: sognogfjordane@od.no
Telefon: 476 67 628
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Sogn og Fjordane

Sør-Trøndelag

Oresta Stasiukeviciute

E-post: sortrondelag@od.no
Telefon: 925 52 010
Infoside: Gå til nettsiden for DK Sør-Trøndelag

Telemark

Hedda Oven Halvorsen

E-post: telemark@od.no
Telefon: 482 79 570
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Telemark

Troms

Emma Opdahl

E-post: troms@od.no
Telefon: 900 80 358
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Troms

Vest-Agder

Sofie Linnea Moe

E-post: vest-agder@od.no
Telefon: 949 79 715
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Vest-Agder

Vest-Finnmark

Ida Elise Gaare Nøstvold

E-post: vestfinnmark@od.no
Telefon: 905 56 869
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Vest-Finnmark

Vestfold

Pernille Solberg

E-post: vestfold@od.no
Telefon: 994 46 857
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Vestfold

Øst-Finnmark

Frida Johnsen

E-post: ostfinnmark@od.no

Telefon: 948 84 695 
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Øst-Finnmark

Østfold

Martine Stave

E-post: ostfold@od.no
Telefon: 412 64 101
Infoside: Gå til Facebook-siden for DK Østfold