OD-dagen 3. november
Internasjonal uke 17.-28. oktober
Vi endrer ikke verden på en dag, men en dag av gangen
Påmeldte skoler 2016

Totalt 479  påmeldte skoler 

  

   

Akershus

Alværn ungdomsskole

Bakkeløkka ungdomsskole

Bjertnes vgs

Den Norske Skolen I Brussel

Den Norske Skolen i Rojales

Flåtestad skole

Frogn videregående skole

Haugjordet Ungdomsskole

Hellerasten ungdomsskole

Hvam vgs

Ingieråsen skole

Kråkstad skole

Li skole

Løkenåsen skole

Mailand vgs

Nesodden vgs

Nittedal ungdomsskole

Nordbytun ungdomsskole

Rosenvilde vgs

Rud vgs

Rudolf Steinerskolen i Lørenskog

Siggerud skole

Ski ungdomsskole

Ski vgs

Skåningsrud skole og ressurssenter

Soon Sjøskole

Stav skole

Steinerskolen i Bærum

Steinerskolen i Lørenskog

Steinerskolen på Nesodden

Tangenåsen ungdomsskole

Valler vgs

Vollen ungdomsskole

Ås ungdomsskole

Aust-Agder

Arendal International School

Arendal vgs

Dahlske vgs avd Dahlske

Fevik Skole

Fjære ungdomsskole

Grimstad ungdomsskole

Hisøy skole

Holviga skole

Møglestu vgs

Nedenes skole

Risør vgs

Buskerud

Eiker vgs

Flå skole

Gol vgs

Hemsedal barne- og ungdomsskole

Hønefoss vgs

Kongsberg VGS

Numedal vgs

Ringerike vgs

Røyken vgs

Spikkestad ungdomsskole

St. Hallvard vgs

Veggli skole

Ål vgs

Finnmark

Akkarfjord skole

Alta Kristne grunnskoleskole

Alta vgs

Båtsfjord skole

Daltun Oppvekstsenter And skole

Fjordtun skole

Forsøl skole

Gamvik skole

Hammerfest vgs

Havøysund skole

Honningsvåg skole

Høgtun skole

Kirkenes ungdomsskole

Kirkenes vgs

Kjøllefjord skole

Kokelv Oppvekstsenter Avd skole

Kvalsund skole

Lakselv vgs

Nesseby Oppvekstssenter

Nordkapp maritime fagskole og vgs

Rafsbotn skole

Samisk videregående skole og reindriftsskole Kautokeino

Sandland skole

Skjånes skole

Talvik skole

Tana Montesorri skole

Tana vgs

Vardø skole

Vestre Jakobselv skole

Hedmark

Elverum vgs

Engerdal barne- og ungdomsskole

Furnes ungdomsskole

Hamar katedralskole

Midt-Østerdal vgs

Ottestad ungdomsskole

Solør vgs avd Flisa

Solør vgs avd Sønsterud

Solør vgs avd Våler

Stange vgs

Steinerskolen på Hedemarken

Storsteigen vgs

Tolga vgs

Øvrebyen vgs

Åsnes ungdomsskole

Hordaland

Bergen Katedralskole

Bergen Maritime vgs

Brakanes skule

Dale ungdomsskule

Fyllingsdalen vgs

Granvin skole

Hauso skule

Hjeltnes vgs

International School of Bergen

Jondal skule

Kyrkjekrinsen skole

Lindås ungdomsskole

Mo skule

Nordbygda skule

Nye Voss vgs

Odda vgs

Olsvikåsen videregående skole

Ostereidet ungdomsskule

Radøy ungdomsskule

Rimbareid barne- og ungdomsskole

Rogne vgs

Rossland skule

Rubbestadnes videregående skole

Sandnes skule

Sotra vgs

Stiftelsen Montessoriskolen Bergen

Stiftelsen Steinerskolen på Skjold

Stord vgs

Sundve barne- og ungdomsskule

Voss Gymnas

Voss Husflidskule v/Voss Gymnas

Voss vgs

Øystese gymnas

Møre og Romsdal

Austefjord skule

Batnfjord skule

Blindheim ungdomsskole

Borgund vgs

Ellingsøy ungdomsskole

Fagerlia vgs

Fannefjord vgs

Folkestad skule

Gjermundnes vgs

Haramsøy ungdomsskule

Herøy vgs avd Fosnavåg

Herøy vgs avd Vanylven

Hustad barne- og ungdomsskole

Midsund skule

Molde vgs

Måndalen skule

Romsdal vgs

Sandsøy barne- og ungdomsskole

Sekken Oppvekstsenter

Sjøholt skule

Stranda vgs

Sunndal vgs

Surnadal vgs

Tingvold vgs

Valldal skule

Volda vgs

Åfarnes skole og barnehage

Ålesund vgs

Nord-Trønderlag

Austafjord oppvekstsenter

Egge ungdomsskole

Frosta skole

Grong barne- og ungdomsskole

Grong vgs

Halsen ungdomsskole

Høknes ungdomsskole

Høylandet barne- og ungdomsskole

Inderøy vgs

Lauvnes skole

Leka skole

Leksvik vgs

Levanger vgs

Meråker vgs

Mære landbruksskole

Namdalseid skole

Namsos ungdomsskole

Olav Duun vgs

Ole Vig vgs

Otterøy skole

Røyrvik skole

Saltland skole

Steinkjer vgs

Stokkan ungdomsskole

Stortangen skole

Vanvikan skole

Verdal vgs

Ytre Namdal vgs


Nordland

Alstad ungdomsskole

Alsvåg skole

Andenes ungdomsskole

Aust-Lofoten vgs

Ballstad skole

Bankgata ungdomsskole

Bindalseidet skole

Bodin vgs

Bodøsjøen barne- og ungdomsskole

Bolga Oppvekstsenter

Brønnøysund ungdomskole

Brønnøysund vgs

Bø ungdomsskole

Bøstad skole

Dønna barne- og ungdomsskole

Fauske vgs avd Søbbesva

Fauske vgs avd Vestmyra

Gjerøy skole

Glomfjord skole

Grane barne- og ungdomsskole

Grimsøy skole

Hattfjelldal Oppvekstsenter avd skole

Henningsvær skole

Herøy skole

Holmstad skole

Hunstad ungdomsskole

Husøy skole

Inndyr skole

Innhavet skole

Jektvik skole

Kabelvåg ungdomsskole

Kjerringøy skole

Knut Hamsun vgs

Knut Hamsun vgs avd Steigen

Kongsvik skole

Leirfjord barne- og ungdomsskole

Liland skole

Lovund skole

Løkta skole

Løpsmark skole

Moflag barne- og ungdomsskole

Myre skole

Narvik vgs Frydenlund

Narvik vgs Solhaugen

Nesna skole

Nesnaøyene oppvekstsenter Avdeling Tomma

Nesøy skole

Nordsia oppvekstsenter

Nygårdsjøen oppvekstsenter

Onøy-Lurøy barne og ungdomsskole

Polarsirkelen studiested Mjølan

Polarsirkelen vgs studiested Kongsvegen

Polarsirkelen vgs studiested Moheia

Ramberg skole

Risøyhamn ungdomsskole

Rødøy skole

Rønvik Skole

Røst barne- og ungdomsskole

Salhus skole

Saltstraumen skole

Saltvern skole, ungdomstrinnet

Skjerstad oppvekstsenter

Skolene i Træna

Skrova skole

Sortland VGS avd Øksnes

Sortland VGS, Sortland

Strønstad skole

Svarholt skole

Svolvær skole

Sørarnøy skole og barnehage - ungdomsskolen

Søvik oppvekstsenter

Terråk skole

Tjongsfjord skole

Tjøtta barne- og ungdomsskole

Tverlandet skole

Utskarpen barne- og ungdomsskole

Valnesfjord sentralskole

Vega barne- og ungdomsskole

Vest-Lofoten vgs

Vest-Lofoten VGS, avd. Gravdal

Vik skole

VIO skole

Øresvik skole

Oppland

Bjoneroa skole

Dokka vgs

Etnedal skule

Gjøvik VGS

Hadeland vgs

Handverksskolen

Harestua skole

Heidal barne- og ungdomsskule

Lena-Valle VGS avd. Lena

Lena-Valle VGS avd. Valle

Nord-Aurdal ungdomsskole

Nord-Gudbrandsdal vgs avd Hjerleid

Nord-Gudbrandsdal vgs avd Otta

Raufoss vgs

Torpa barne- og ungdomsskole

Valdres vgs

Vestre Slidre skule

Øystre-Slidre ungdomsskule 

Oslo

Abildsø skole

Appalløkka skole

Bjølsen skole

Bjørnholt ungdomsskole

Brannfjell skole

Bøler skole

Den tyske skole

Edvard Munch videregående skole

Fagerborg skole

Foss vgs

Groruddalen skole

Hartvig Nissens skole

Haugenstua skole

Hauketo skole

Hellerud vgs

Heltberg gymnas

Holmlia skole

Hovseter skole

Karlsrud ungdomsskole

Kastellet Skole

Kongsskolen vgs

Lambertseter skole

Lønnebakken skole

Marienlyst skole

Nordberg ungdomsskole

Nyskolen i Oslo

Oppsal skole

Oslo By Steinerskole

Oslo Montessori ungdomsskole

Ris ungdomsskole

Rommen skole

Ruseløkka barne- og ungdomsskole

Skullerud skole

St. Sunniva skole

Stasjonsfjellet skole

Steinerskolen i Oslo

Sykehusskolen i Oslo avd Rikshospitalet

Ullevålsveien skole

Uranienborg skole

Voksentoppen skole


Rogaland

Bokn skule

Nærbø ungdomsskule

Ogna skule

Randaberg vgs

Skeisvang vgs

Sogn og Fjordane

Askvoll skule

Bjordal skule

Brekke skule

Bulandet skule

Byrknes skule

Dale vgs

Dalsøyra skule

Eivindvik skule

Førde ungdomsskole

Gjelsvik skule

Hafstad vgs

Halbrend barne- og ungdomsskole

Hauge skule

Hyllestad skule

Høyanger skule

Selje skule

Skei skule

Svelgen skule

Vassenden skule

Viksdalen skule

Våge skule

Sør-Trønderlag

A. C. Møller skole

Birralee International School

Brandsfjord skole

Byåsen Videregående skole

Charlottenlund vgs

Dagsskolen

Eid skole og barnehage

Fillan skole

Fosen vgs avd Botngård

Gauldal vgs

Guri Kunna vgs

Heimdal vgs

Hemne vgs

Hitra Videregående

Hommelvik ungdomsskole

Lade skole

Malvik vgs

Meldal vgs

Melhus vgs

Mælan skole

Orkdal vgs

Rissa vgs

Røros grunnskole

Røros vgs

Selbu ungdomsskole

Selbu vgs

Stadsbygd skole

Steinerskolen i Tromsdheim

Steinerskolen på Rotvoll

Sunnland skole

Sør-Roan skole

Sørburøy skole

Thora Storm vgs

Trondheim International School

Trondheim katedralskole

Vikhammer ungdomsskole

Åsly skole

Telemark

Bø vgs

Croftholmen vgs

Gulset ungdomsskole

Herre skole

Kongerød ungdomsskole

Kviteseid skule

Porsgrunn vgs

Rjukan vgs

Rugtvedt skole

Sauland barne- og ungdomsskole

Seljord ungdomsskole

Skogmo vgs

Troms

Andørja montessoriskole

Berg barne- og ungdomsskole

Bardufoss Høgtun Videregående skole

Bjarkøy barne- og ungdomsskole

Bjørkeng oppvekstsenter

Borkenes skole

Eidebakken barne- og ungdomsskole

Grov barne- og ungdomsskole

Gryllefjord skole

Grønnåsen ungdomsskole

Hagebyen ungdomsskole

Hansnes barne- og ungdomsskole

Husøy skole

Ibestad ungdomsskole

Kongsbakken vgs

Kongsvik skole

Kroken ungdomsskole

Kvaløya vgs

Kvaløysletta ungdomsskole

Kvænangen barne- og ungdomsskole

Lakselvbukt skole

Laksvatn oppvekstsenter

Langnes skole

Lenangen barne- og ungdomsskole

Longyearbyen skole

Manndalen skole

Montessoriskolen Morgan

Nord-Troms videregående skole

Olderdalen skole

Ramfjord skole

Rossfjord skole

Rå vgs 

Seljestad ungdomsskole

Skibotn skole

SMI skolen avd BUPA

Sommerlyst ungdomsskole

Steinerskolen i Tromsø

Stonglandet skole

Storelva skole

Storsteinnes skole

Straumfjordnes skole

Tromsdalen vgs

Tromstun skole

Tromsø International School

Trondjord skole

Vanna Montessoriskole

Vannvåg oppvekstsenter

Vannvåg skole

Voksenopplæringa i Tromsø

Øvergård Montessoriskole

Vest-Agder

Eilert Sundt vgs

Kristiansand Katedralskole Gimle

Sirdal vgs

Tonstad skule

Ve skole

Vennesla vgs

Vågsbygd vgs

Vestfold

Færder vgs

Hedrum ungdomsskole

Hof skole

Jareteigen Montessori skole

Mesterfjellet skole

Østfold

Akademiet Fredrikstad AS

Askim vgs

Frederik II vgs

Greåker vgs

Kirkebygden barne- og ungdomsskole

Kirkeparken vgs

Mysen vgs

Rødsberg ungdomsskole

Strupe ungdomsskole

Vestbygda ungdomsskole - Onsøy